Výuka předškolních dětí

Výuka předškolních dětíMalé děti jsou schopné porozumět významu mateřského jazyka mnohem dříve, než se samy projeví. Z tohoto principu vychází i předpoklad, že předškolní děti se cizí jazyk neučí, ale osvojují si jej přirozenou cestou podobně, jako svou mateřskou řeč. Proto je vhodné, aby děti začaly cizí jazyky přijímat již od útlého věku.

Cizí jazyk se pro ně může stát prostředkem, jak si společně hrát, proto i výuka cizího jazyka probíhá podle zcela odlišné metodiky, než výuka školáků či dospělých. Lekce tak musí být především zábavné, vzrušující, musí v dětech podporovat zvídavost. Ve výuce se využívají psychomotorické a smyslové hry, hry podněcující aktivitu střídají hry zklidňující. Lektoři podporují porozumění dětí výraznou gestikulací, mimikou, používají loutky, obrázky. Vypráví si pohádky, učí se pomocí říkanek a hádanek a děti tak vnímají a vstřebávají nové informace aniž by si uvědomily, že se „něco učí". Lektoři na předškolní děti hovoří výhradně cizím jazykem.

Lekce jsou naplněné rozmanitými činnostmi, což děti baví. Přitom mají však lekce skrytě stejnou skladbu tak, aby v dětech podpořily potřebu jistoty a naplnění očekávání.

Školáci

Pokud se Vaše dítě setkalo s cizím jazykem až ve škole, nemusí to být zákonitě pozdě. Můžeme Vás přesvědčit o tom, že správným přístupem lektora, který dokáže dítě zaujmout, se dítě bude cizímu jazyku věnovat se zájmem a radostí, nejen kvůli splnění úkolů do školy.

Snažíme se dětem ukázat, že cizí jazyk je především zábava a nikoli povinnost nebo předpoklad.

Budete-li mít zájem, můžeme Vaše dítě připravit k mezinárodní jazykové zkoušce. Rádi s dítětem provedeme jazykový audit a doporučíme, která ze zkoušek by pro něj byla aktuální, popřípadě navrhneme výukový plán vedoucí k jejímu úspěšnému absolvování. V případě testování dětí jazykové úrovně 0-A2 (v angličtině Cambridge Young Learners English Tests) mají tyto zkoušky spíše motivační charakter a byly navrženy s cílem povzbudit v dětech kladné zkušenosti z učení. Každý žák je za svou snahu oceněn a získá tak pozitivní impulz do dalšího studia.

Formy výuky dětí >>>

Personální zajištění >>>

Kateřina Říhová

ANDĚLÍN Lingua

t: +420 603 330 598

e: andelin@andelin.eu

http://www.lingua.andelin.eu

 

Kontaktní adresa:

Musílkova 167/13

150 00 Praha 5

Partneři


Boutique Weddings

Svatbu pro Vás připraví s láskou. Svatební organizátor a kooperátor, realizuje svatby vašich snů na klíč s kompletním svatebním servisem

Cestovní kancelář Syka

Cestovní kancelář zaměřená na letní tábory s různou intenzitou výuky angličtiny

 

Neoluxor

Největší knihkupectví v ČR

 

Svatby.cz

Největší svatební agentura v České republice

 

Deluxea

Specialista na organizaci svateb v zahraničí

 

INTACT studium v zahraničí

Organizátor jazykových kurzů v zahraničí.

INTACT Vám poskytne slevu při doporučení z webových stránek ANDĚLÍN Lingua.

Filozofie INTACTu: „Dopřejte si úspěch!“

© 2017 www.lingua.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.