Individuální lekce pro děti

Individuální výuka dětíPři výuce školního dítěte vycházíme z výukového materiálu, který používá dítě ve škole a udržujeme tak osu probíhající výuky. Tyto materiály však dále tématicky rozšiřujeme, abychom dítěti ukázali, že cizí jazyk nepotřebuje jen pro porozumění konkrétní učebnici, ale že si díky jeho znalosti může přečíst na internetu o tom, co ho zajímá a baví. Že se díky znalosti základních frází v cizině neztratí a může získat na dovolené nové prázdninové kamarády.

V případě, že výuka není vedena formou doučování, po konzultaci s Vámi a s vyučujícím lektorem doporučíme kvalitní moderní učebnice, jejichž obsah bude adekvátní věku, znalostem a schopnostem dítěte.

Pro děti do dovršených 14 let věku jsme připravili zvýhodněný finanční program při zachování vysoké kvality nabízených služeb. Cenovou nabídku naleznete v sekci Ceník.

Skupinové kurzy

Skupinová výuka dětíJsme připraveni zajistit též skupinovou výuku pro děti v mateřské nebo základní škole, v mateřském centru, či v rámci jiné instituce. Máme k dispozici kvalitní tým metodiků výuky a zkušených vyučujících lektorů. Spolupracujeme s česky mluvícími lektory i rodilými mluvčími, velice rádi Vám představíme konkrétní výukový plán připravený podle Vašich představ.

Personální zajištění >>>

Kateřina Říhová

ANDĚLÍN Lingua

t: +420 603 330 598

e: andelin@andelin.eu

http://www.lingua.andelin.eu

 

Kontaktní adresa:

Musílkova 167/13

150 00 Praha 5

Partneři


Boutique Weddings

Svatbu pro Vás připraví s láskou. Svatební organizátor a kooperátor, realizuje svatby vašich snů na klíč s kompletním svatebním servisem

Cestovní kancelář Syka

Cestovní kancelář zaměřená na letní tábory s různou intenzitou výuky angličtiny

 

Neoluxor

Největší knihkupectví v ČR

 

Svatby.cz

Největší svatební agentura v České republice

 

Deluxea

Specialista na organizaci svateb v zahraničí

 

INTACT studium v zahraničí

Organizátor jazykových kurzů v zahraničí.

INTACT Vám poskytne slevu při doporučení z webových stránek ANDĚLÍN Lingua.

Filozofie INTACTu: „Dopřejte si úspěch!“

© 2017 www.lingua.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.