Firemní jazykové vzdělávání zaměstnanců je důležité nejen jako osvědčený motivační prostředek, ale prospěje především společnosti, pro kterou tito posluchači pracují.

Zajišťujeme individuální i skupinové jazykové kurzy, jejichž realizace probíhá přímo v místě pracoviště posluchačů. Veškeré potřebné vybavení (CD přehrávač, flipchartová tabule..) můžeme v místě výuky připravit.

Firemní výuka angličtinyNaše firemní výukové kurzy vždy reagují na aktuální poptávku klienta. Vyučujeme všeobecný jazyk, výuku můžeme však zaměřit do specifického oboru (obchodní jazyk, marketing, reklama, zdravotnictví, právo, techniky, atd.), či s posluchači konverzovat. Vzhledem k tomu, že v našich skupinových firemních kurzech vyučujeme vždy maximálně 5 osob ve skupině, je osnova průběhu kurzu vyprofilována s ohledem na jednotlivé posluchače, jejich pracovní zařazení a plán výuky částečně upravován po dohodě s nimi i v průběhu kurzu.

Posluchačům navrhneme výukové materiály zaměřené na konkrétní problematiku a zajistíme jejich objednání i doručení do místa výuky. V případě odbornějších učebnic máme možnost do výuky zajistit vzorkové učebnice lektorovi i posluchačům na ukázku a získali tak možnost společně vybrat knihu nejvíce odpovídající jejich vzdělávacímu cíli.

V případě Vašeho zájmu Vám rádi nabídneme první zkušební lekci zdarma.

Personální zajištění >>>

Kateřina Říhová

ANDĚLÍN Lingua

t: +420 603 330 598

e: andelin@andelin.eu

http://www.lingua.andelin.eu

 

Kontaktní adresa:

Musílkova 167/13

150 00 Praha 5

Partneři


Boutique Weddings

Svatbu pro Vás připraví s láskou. Svatební organizátor a kooperátor, realizuje svatby vašich snů na klíč s kompletním svatebním servisem

Cestovní kancelář Syka

Cestovní kancelář zaměřená na letní tábory s různou intenzitou výuky angličtiny

 

Neoluxor

Největší knihkupectví v ČR

 

Svatby.cz

Největší svatební agentura v České republice

 

Deluxea

Specialista na organizaci svateb v zahraničí

 

INTACT studium v zahraničí

Organizátor jazykových kurzů v zahraničí.

INTACT Vám poskytne slevu při doporučení z webových stránek ANDĚLÍN Lingua.

Filozofie INTACTu: „Dopřejte si úspěch!“

© 2017 www.lingua.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.