Lektoři

Naši lektoři mají odpovídající kvalifikaci, tj. univerzitní vzdělání v příslušném oboru nebo mezinárodní certifikáty potvrzující jejich odpovídající úroveň jazykového vzdělání a většina z nich absolvovala dlouhodobé studijní pobyty v zahraničí. Jednou z priorit při výběru našich lektorů jsou jejich dosavadní zkušenosti s výukou. Jsme připraveni zajistit výuku česky mluvícími lektory i rodilými mluvčími.

Práce našich lektorů je průběžně monitorována mimo jiné prostřednictvím dotazníků, které předkládáme posluchačům k provedení jejich hodnocení.

Lektoři pro naše dětské posluchače mají zkušenosti s výukou dětí, které dokládají ověřitelnými referencemi. Před podpisem objednávky výuky jazykového kurzu předkládají výukový plán pro daný kurz k našemu posouzení a my tak získáváme objektivnější pohled na praktický způsob provedení výuky a můžeme lépe předpokládat dosažené výsledky posluchačů.

Chcete u nás pracovat? Kontaktujte nás na naší e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., domluvíme si osobní schůzku a rádi s Vámi možnosti spolupráce individuálně prodiskutujeme.

Ceník >>>

Kateřina Říhová

ANDĚLÍN Lingua

t: +420 603 330 598

e: andelin@andelin.eu

http://www.lingua.andelin.eu

 

Kontaktní adresa:

Musílkova 167/13

150 00 Praha 5

Partneři


Boutique Weddings

Svatbu pro Vás připraví s láskou. Svatební organizátor a kooperátor, realizuje svatby vašich snů na klíč s kompletním svatebním servisem

Cestovní kancelář Syka

Cestovní kancelář zaměřená na letní tábory s různou intenzitou výuky angličtiny

 

Neoluxor

Největší knihkupectví v ČR

 

Svatby.cz

Největší svatební agentura v České republice

 

Deluxea

Specialista na organizaci svateb v zahraničí

 

INTACT studium v zahraničí

Organizátor jazykových kurzů v zahraničí.

INTACT Vám poskytne slevu při doporučení z webových stránek ANDĚLÍN Lingua.

Filozofie INTACTu: „Dopřejte si úspěch!“

© 2017 www.lingua.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.