prekladyProvádíme pro Vás řádné či soudní překlady, obecné texty i odborné manuály, krátké odstavce i rozsáhlé dokumenty.

Rozsah jazyků, které nabízíme, průběžně rozšiřujeme podle poptávky Vás, našich klientů. Jsme schopni pro Vás zprostředkovat nejen překlady z / do českého a slovenského jazyka, ale také z cizího jazyka do jiného cizího jazyka.

Neúčtujeme si příplatky za odbornost. Pro zajištění maximální přesnosti při překladu odborných výrazů technických či jinak specifických textů jsme v kontaktu s konzultanty příslušných oborů. Uvítáme, máte-li možnost poskytnout nám interní slovníky Vaší společnosti.

V případě rozsáhlých překladatelských projektů jmenujeme koordinátora projektu, který ve spolupráci s jednotlivými překladateli stanoví jednotný formát dokumentu a zodpovídá za jednotnost používané terminologie.

Předání vyhotoveného překladu

Řádné překlady předáváme elektronickou formou do Vaší e-mailové schránky, nebo si můžete dokument převzít osobně v tištěné podobě.

Soudní překlady připravíme k osobnímu vyzvednutí či vyzvednutí kurýrem, nebo Vám je odešleme dobírkou na Vaši poštovní adresu.

Archivujeme všechny zpracovávané zakázky po dobu minimálně jednoho roku od data zadání zakázky, po tuto dobu jsou Vám tedy na vyžádání kdykoli k dispozici.

Kateřina Říhová

ANDĚLÍN Lingua

t: +420 603 330 598

e: andelin@andelin.eu

http://www.lingua.andelin.eu

 

Kontaktní adresa:

Musílkova 167/13

150 00 Praha 5

Partneři


Boutique Weddings

Svatbu pro Vás připraví s láskou. Svatební organizátor a kooperátor, realizuje svatby vašich snů na klíč s kompletním svatebním servisem

Cestovní kancelář Syka

Cestovní kancelář zaměřená na letní tábory s různou intenzitou výuky angličtiny

 

Neoluxor

Největší knihkupectví v ČR

 

Svatby.cz

Největší svatební agentura v České republice

 

Deluxea

Specialista na organizaci svateb v zahraničí

 

INTACT studium v zahraničí

Organizátor jazykových kurzů v zahraničí.

INTACT Vám poskytne slevu při doporučení z webových stránek ANDĚLÍN Lingua.

Filozofie INTACTu: „Dopřejte si úspěch!“

© 2017 www.lingua.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.