Naše agentura je připravena zajistit pro Vás či Vaše obchodní partnery kvalitní tlumočníky téměř ve všech jazycích světa.

Nabízíme konsekutivní, simultánní a soudní tlumočení.

Konsekutivní tlumočení

TlumočeníPři konsekutivním tlumočení hovoří řečník v kratších úsecích, které tlumočník následně převede do cizího jazyka. Jedná se o druh tlumočení nejčastěji využívaný při obchodních jednáních, seminářích či přednáškách. Tento způsob tlumočení nevyžaduje při dobré slyšitelnosti žádné technické vybavení. V případě zhoršené slyšitelnosti či větším počtu posluchačů můžeme zajistit zesilovací techniku a mikrofon.

Simultánní (konferenční) tlumočení

Při simultánním tlumočení je projev řečníka tlumočen souběžně a doslovně. Užívá se především v případě konferencí s velkým počtem posluchačů, na kongresech, při prezentacích a podobných akcích. Tento druh tlumočení vyžaduje tlumočnickou techniku, kterou pro účely Vaší akce rádi zajistíme.

Soudní tlumočení

Soudní tlumočeníSoudní tlumočení je prováděno výhradně tlumočníkem, který je registrován příslušným krajským soudem ČR a má pro tuto činnost udělené oprávnění. Tento druh tlumočení je vyžadován v případě úředně dokladovaných úkonů (sňatek, soudní jednání, notářský zápis, apod.).

Překlady >>>

Vymezení základních pojmů >>>

Kateřina Říhová

ANDĚLÍN Lingua

t: +420 603 330 598

e: andelin@andelin.eu

http://www.lingua.andelin.eu

 

Kontaktní adresa:

Musílkova 167/13

150 00 Praha 5

Partneři


Boutique Weddings

Svatbu pro Vás připraví s láskou. Svatební organizátor a kooperátor, realizuje svatby vašich snů na klíč s kompletním svatebním servisem

Cestovní kancelář Syka

Cestovní kancelář zaměřená na letní tábory s různou intenzitou výuky angličtiny

 

Neoluxor

Největší knihkupectví v ČR

 

Svatby.cz

Největší svatební agentura v České republice

 

Deluxea

Specialista na organizaci svateb v zahraničí

 

INTACT studium v zahraničí

Organizátor jazykových kurzů v zahraničí.

INTACT Vám poskytne slevu při doporučení z webových stránek ANDĚLÍN Lingua.

Filozofie INTACTu: „Dopřejte si úspěch!“

© 2017 www.lingua.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.